Synergy WorldWide


Synergy WorldWide jest silnym finansowo przedsiębiorstwem, odnoszącym spore sukcesy w amerykańskim systemie giełdowym NASDAQ.

Firma otrzymała wiele wyróżnień dla najlepszego producenta suplementów diety w Ameryce. Notowania pokazują, że Synergy należy do setki najbardziej etycznych przedsiębiorstw USA. Już po roku działalności, w czerwcu 2000 Synergy WorldWide w rankingu amerykańskiego magazynu gospodarczego Entrepreneur zdobyła ósme miejsce pośród stu najszybciej rosnących firm w Stanach Zjednoczonych. W amerykańskim magazynie Wall Street Journal, Synergy zajęło szóstą pozycję w rankingu działalności branży MLM i SP w latach 2009 - 2011.
 
Synergy WorldWide została założona w 1999 roku przez Dana Higginsona. Dan był wcześniej doradcą Stevena Covey’a a także doradzą i trenerem liderów współczesnego biznesu.

Synergy okazała się strzałem w dziesiątkę. Już w pierwszym roku prowadzenia firmy Dan Higginson osiągnął spore obroty i to w Japonii, jednym z najbardziej wymagających rynków na świecie. Następnie Synergy zaistniała w Korei, Indonezji, Malezji, Singapurze, Hong Kongu, Meksyku, Filipinach, USA, Kanadzie, Wietnamie i Australii. 

W 2008 roku firma otworzyła się na Europę. Powstały oddziały w: Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Szwecji, Holandii, Norwegii i Czechach. Oficjalnie w 2013 roku zostały otwarte Synergy WorldWide: Polska, Włochy, Słowenia, Islandia.

Obecnie firma funkcjonuje w 30 krajach świata.

24 komentarze:

 1. Firma jest naprawdę ok, produkty, zwłaszcza Proargi 9+ bardzo dobre - w przeciwieństwie do większości suplementów - działają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Firma solidna, nigdy nie ma problemów z wypłatą pieniędzy dystrtybutorom. Produkty znakomite, oczywiscie przede wszystkim flagowy Proargi 9+. Do tego naprawdę rewelacyjny plan marketingowy, bardzo wysokie prowizje. Jesli ktoś chce opróbowac własnych sił w mlm, to Synergy Worldwide jest chyba w tej chwili bez żadnej przesady najlepsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rodzice poprosili mnie, żebym napisał, że oni stosują Proargi 9 plus od pięciu miesięcy i są bardzo zadowoleni z rezultatów. Tata nawet nieco schudł, choć zjada tyle samo, co kiedyś. Oboje czuja się lepiej i maja lepsze wyniki badań.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre suplementy, jedne z najlepszych i dobra firma jeśli chodzi o współpracę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Synergy Worldwide to najlepsza firma mlm w branży suplementów bez dwóch zdań. Najlepsze, bo skuteczne produkty, najlepszy plan wynagradzania dystrybutorów i ogólne warunki współpracy. Czego więcej chcieć?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra firma, bardzo dobre warunki współpracy dla dystrybutorów. Myślą, że w tej chwili najlepsze w branży. A produkty bronią się same i jakością, i skutecznością.

  OdpowiedzUsuń
 7. Synergy Worldwide to w tej chwili najciekawsza firma MLM w Polsce. Kapitalne prowizje dla dystrybutorów, świetne produkty, szybki rozwój. Naprawdę trudno znaleźć coś lepszego!

  OdpowiedzUsuń
 8. Najlepszy plan wynagradzania i prowizje wśród firm mlm-owych w Polsce. I nie jest to reklama tylko rzeczywistość. Jeśli ktoś jest innego zdania, niech po prostu pokaże mi coś lepszego. Jeśli ktoś nadal nie wierzy, proponuję zapoznać się DOKŁADNIE z zasadami współpracy z Synergy np. na stronie synergyclub.pl, to powinno pomóc.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Uważam, że firma Synergy jest stanowczo za skromna i za mało rozreklamowana. To naprawdę świetny producent znakomitych suplementów, choćby proargi 9 plus!

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo dobra firma. Pod każdym względem. Świetne suplementy, produkowane i doskonalone od kilkunastu lat, bardzo dobre warunki współpracy, plan wynagradzania itd. Synergy Worldwide jest obecna w MLM od dawna i ma ustaloną renomę. Nigdy nie ma problemów z wypłacaniem dystrybutorom należnych prowizji. Nie wiem, co można jeszcze w skrócie dodać?
  Myślę, że jeśli ktoś chce rozpocząć biznes MLM, powinien się na serio tą właśnie firmą zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ilu trzeba mieć klientów miesięcznie, żeby realnie coś zrobić? Ile pakietów produktów trzeba sprzedać? Czy jest miesięczna kwalifikacja własna, jak duża?

   Usuń
  2. Jeden lub dwóch klientów załatwia problem kwalifikacji miesięcznej (muszą zrobić zakup w sumie za minimum 120 punktów, co odpowiada około 650 złotych - w sumie 1-2 pakiety produktów).
   Z każdego kolejnego klienta firma wypłaci tzw. rabat elitarny w wysokości ok. 20% wartości zamówienia. Np. jeśli klient kupi pakiet za 320 złotych, otrzyma się ok. 70 złotych prowizji.
   Realnie trzeba więc mieć klientów na co najmniej 3 przeciętne pakiety produktów, żeby otrzymać jakieś pieniądze na konto.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. W chwili obecnej firma płaci od każdego zakupu klienckiego lub własnego powyżej 120CV, więc ok. 600 złotych. Jest jak poprzednio: ok. 20% od każdej sprzedaży, więc np. jeśli sprzedasz za 1600 złotych, otrzymasz 20% od nadwyżki ponad 600 złotych czyli: (1600-600)*20% = 200 złotych. Oczywiście można kupować produkty na siebie i dokładać do tego własną marżę. To się opłaca, ponieważ przy większych ilościach ceny bardzo spadają. Szczegóły przedstawi każdy dystrybutor Synergy, ja polecam http://synergyclub.pl

   Usuń
 12. Dzięki Marku. Czyli muszę mieć mniej więcej 3 klientów na pakiety po 2 sztuki proargi, żeby firma wypłaciła pierwsze 70 złotych? To daje około 7% prowizji. Ale od kolejnych klientów będzie już 20% prowizji? Jeśli tak, to faktycznie nieźle płacą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak naprawdę wystarczy Ci dwóch klientów lub nawet jeden, bo ludzie bardzo chętnie biorą 4- lub 8-pak ProArgi 9 (120 lub 200 CV). W tym drugim przypadku kwalifikacja jest spełniona od razu i zostanie jeszcze 80/2 = 40 punktów osobistych, więc wypłata ok. 30 złotych.

   Usuń
 13. Synergy Worldwide to pewna, solidna firma. Współpracuję z nią już od 4 lat, zarabiam i nigdy nie miałem żadnych problemów. Produkty znakomite, zwłaszcza proargi 9 plus. Polecam!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Znam Synergy od prawie 4 lat. Bardzo dobre produkty, rzetelna i wypłacalna firma. Niestety ostatnio zdrożały startery. Chciałem zarejestrować znajomego a tu okazuje się, że trzeba na początek zrobić zakupy za minimum 200CV (czyli ok. 1000 złotych). Kiedyś wystarczyło 70CV (ok. 400 zł). Szkoda, że tak zdrożało. Chociaż z drugiej strony, jak ktoś jest poważnie zainteresowany współpracą i umie pohandlować, to i tak odsprzeda ten pakiet startowy nawet z zyskiem. Dobrze, że miesięczna kwalifikacja jest bez zmian - 70CV.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam - świetna firma. A startery są teraz droższe, ale zawierają więcej produktów, dzięki czemu ceny jednostkowe są NIŻSZE, więc łatwiej je odsprzedać z zyskiem.

   Usuń
  2. Startery droższe, bo są dla osób, które poważnie traktują współpracę. Jeśli ktoś chce mniej i taniej, może kupić produkty Synergy jako klient preferowany (z polecenia).

   Usuń
  3. Dobra wiadomość! Od stycznia 2018 wracają startery 70CV, czyli rejestracja na partnera będzie się wiązała z kosztem zaledwie ok. 400 złotych, w tym produkty warte 340 złotych.

   Usuń
 15. Po kilku miesiącach stosowania suplementów tej firmy mogę powiedzieć, że są wspaniałe! Serdecznie każdemu polecam, zwłaszcza proargi 9 ale i phytolife jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo dobra, wciąż niedoceniana firma. Świetnej jakości produkty (zwłaszcza Proargi 9 plus!)i bardzo korzystne warunki dla dystrybutorów. Mam kolegę, który współpracuje z Synergy już 7 lat i jest bardzo zadowolony.

  OdpowiedzUsuń