Certyfikaty


Wyjaśnienie zasad przyznania certyfikatu NSF


W roku 2010 firma Synergy otrzymała z NSF International certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej NSF w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa publicznego - Public Health i Safety Company™. NSF International jest to niedochodowa i pozarządowa organizacja - światowy lider w dziedzinie standardów w zakresie rozwoju, certyfikacji produktów, edukacji i zarządzania ryzykiem na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa publicznego.

W ramach procesu certyfikacji nowoczesne zakłady produkcyjne firm Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide przeszły szeroko zakrojony audyt prowadzony przez zespół pracowników NSF. Zespół ten dokonał inspekcji instalacji produkcyjnych, regulaminów i procedur oraz procesów produkcyjnych firmy Nature’s Sunshine. Aby zachować ten certyfikat, firma Nature’s Sunshine co roku przechodzi audyty NSF, które pozwalają nam pozostać w czołówce producentów branży suplementów diety.


Co to oznacza dla Synergy WorldWide?

NSF jest wiodącą, niezależną organizacją audytu zewnętrznego dla firm działających w sektorach zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Od lat Nature’s Sunshine twierdziła, że posiada najlepsze procesy, procedury i dokumentację, co umożliwiło Synergy WorldWide zapewnienie niezrównanej jakości produktów. Obecnie niezależna organizacja dokonała inspekcji tych zakładów i potwierdziła te twierdzenia. Niezależna certyfikacja NSF ma na celu dalsze:


  • zapewnianie firmie Synergy WorldWide przewagi konkurencyjnej na rynku globalnym,
  • zwiększanie naszej wiarygodności, dzięki temu, że NSF jest uznaną na świecie organizacją działającą w wielu branżach,
  • zwiększanie zaufania konsumentów, że NSF zapewnia pełną zgodność z nowymi regulacjami US FSA i że jest w każdej chwili przygotowana na audyt FDA. Firma Synergy WorldWide znalazła się na liście firm posiadających certyfikat zgodności z dobrymi praktykami produkcyjnymi podany na stronie internetowej NSF.


W 2014 roku ProArgi-9+ został wpisany do Physicians’ Desk Reference - amerykańskiego spisu leków

Ze wszystkich dostępnych publikacji medycznych, przewodnik ten jest najbardziej aktualny, znany i cieszący się największą popularnością wśród lekarzy w USA.. Ostatnio udostępniono również wygodne w użytku elektroniczne wersje przewodnika. Zarówno wersje drukowane, jak i elektroniczne zawierają informacje o suplemencie ProArgi 9+, w tym instrukcje dawkowania oraz zdjęcia.


Nagroda zaufania Złoty Otis 2014 roku została przyznana firmie Synergy WorldWide Europe jako wyróżnienie za stworzenie przełomowego produktu ProArgi-9 +! 

Złoty Otis jest przyznawany firmom, do których konsumenci mają największe zaufanie. To dotyczy nie tylko kwestii pozycji produktu na rynku medycznym, musi on również spełniać pokładane w nim oczekiwania.Nagroda na targach CAMexpo 2015
26-27 września w Londynie na targach medycyny naturalnej CAMexpo 2015 ProArgi-9+ otrzymał tytuł "Najlepszy Nowy Produkt" przyznany przez specjalistów z branży medycznej. 

Suplement diety pokonał aż 35 innych produktów z całego świata.


ProArgi 9 Plus jest zarejestrowany w Polsce i wpisany pod pozycją 2483/2012 do Rejestru GIS (Głównego Inspektoratu Sanitarnego).