Opinie

Opinia pani Katarzyny z Sandomierza

Słyszałam o ProArgi różne opinie. Dowiedziawszy się o istnieniu produktu, chłodno podeszłam do tematu. Wcześniej miałam popularną, średnią argininę z apteki. Po kilku dniach brania argininy ProArgi poczułam różnicę. Lepiej spałam, byłam mniej zmęczona, skończyły się problemy z nadciśnieniem. To dla mnie dużo, nawet bardzo. Suplement biorę już drugi raz, czuję się znacznie lepiej i co ważniejsze udało mi się trochę schudnąć. Dlatego pozwoliłam sobie wyrazić swoją opinie o ProArgi 9 Plus. Może komuś pomogę? Będzie mi bardzo miło. Pozdrawiam serdecznie, Kasia.


Opinia osoby chorującej na cukrzycę

Mam 70 lat, cukrzyca typu II, niestety wszystko inne co ta choroba ze sobą niesie - miażdżycę, nadciśnienie, drętwienie rąk i nóg. Od kilku tygodni przyjmuję 5-10 gramów ProArgi na dobę. Poczułam się zdecydowanie lepiej. Nabrałam ochoty na spacery z kijkami o których marzyłam. Nie rwą mnie nogi jak przed kuracją. Insulinę mogłam zmniejszyć do połowy, a cukier i tak mam w normie. Ciśnienie również spadło.


Opinia pani Anny z Warszawy

To jest bardzo dobry suplement. Używam go od miesiąca po 5 gramów na dobę. Zauważalne efekty były już po... kilku godzinach od przyjęcia pierwszej dawki - spadło mi ciśnienie skurczowe i rozkurczone o ok. 10 jednostek. W kolejnych dniach spadek się powiększył do ok. 20 jednostek. Dotąd miałam łagodne nadciśnienie - w granicach 145/90. W tej chwili mam absolutna normę - 125/75! Ponadto nabrałam chęci na sprostanie wyzwaniom, choćby na długie wycieczki piesze, czego brakowało mi od lat. Wyciągnęłam tez z piwnicy rowerek stacjonarny i zaczęłam ćwiczyć co drugi dzień po 15-20 minut. Schudłam około 2 kilogramy w ciągu 3 tygodni. Teraz dokupiłam sobie Mistify i Phytolife i zaczynam stosować. Pozdrawiam. Anna45 lat.


Zapraszamy Państwa do podzielenia się własną opinią!

1 komentarz:

  1. Ja tez jestem b. zadowolony z efektów przyjmowania Proargi. Mam nadcisnienie i biorę leki. Po Proargi zmniejszyłem trochę dawkę i czuje się wyraźnie lepiej. Biore od kilku tygodni.

    OdpowiedzUsuń